Wakacje w Mikoszewie

Niepozorne Mikoszewo, malownicza wieś zlokalizowana nad Bałtykiem, w pobliżu Gdańska, w pobliżu Mierzei Wiślanej to oczywiście znakomite miejsce na wakacyjny wypoczynek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno osoby starsze, młodzi szukający rozrywki czy też rodziny z dziećmi. Dlaczego warto przyjechać właśnie tutaj, dlaczego to idealne miejsce na wypoczynek wakacyjny?
Znakomita lokalizacja. Przepiękna i spokojna wieś oferuje przepiękne plaże, przepiękne lasy sosnowe, a także możliwość spaceru do ujścia Wisły. Zobaczenie miejsca gdzie królowa polskich rzek wpada do Bałtyku to naprawdę ogromne przeżycie. Z Mikoszewa nie ma problemów z dotarciem do Gdańska. Przebycie przeprawy promowej i już jest się na Wyspie Sobieszewskiej. Z drugiej strony warto wybrać się choćby do Sztutowa by zwiedzić były obóz koncentracyjny z czasów II wojny światowej.
Okolica bogata w atrakcje. Jeżeli znudzi się plażowanie, jeżeli chce się spróbować czegoś innego to nie ma żadnych problemów. Regularnie kursująca kolej wąskotorowa zawiezie do Stegny, Sztutowa. To atrakcja nie tylko dla dzieci, zachwyceni będą wszyscy podróżujący koleją wąskotorową. W Mikoszewie oraz okolicy znajdzie się wszystko to co niezbędne na wakacjach. Restauracje, bary, miejsca rozrywki dla dzieci i starszych. Do tego możliwość korzystania z zabiegów SPA i nie tylko w pobliskim Jantarze.
Noclegi na każdą kieszeń. Co istotne, w Mikoszewie można liczyć na różnego rodzaju ofertę noclegową, skierowaną do każdego typu wczasowicza. Niezależnie od zasobności portfela każdy znajdzie coś dla siebie. Mnogość ofert typu sztutowo kwatery, kwatery prywatne, pensjonaty to gwarancja, że można skupić się na maksymalnym wykorzystaniu swojego urlopu