Tanie wakacje w Sztutowie

Planujesz wakacje i zastanawiasz się, gdzie znajdziesz piękne, piaszczyste plaże, na których Twoje dzieci spędzą niezapomniane wakacje? Szukasz miejsca do wypoczynku, które mile będziesz wspominać po latach, a nawet powrócisz tam za rok, by przeżyć kolejny fantastyczny urlop? Powinieneś zajrzeć na Mierzeję Wiślaną, gdzie znajdziesz piaszczyste plaże oraz tanie noclegi, np. w Sztutowie.
Sztutowo to miejscowość położona na Pobrzeżu Gdańskim – piaszczystym wale (stąd te wspaniałe plaże) o szerokości 1-2 km i długości 60 km. To doskonałe miejsce do wypoczynku posiadające szeroką bazę noclegową z uwagi na bogaty wybór ofert. Z łatwością znajdziesz miejsce, gdzie tanio przenocujesz ale także niedrogo zjesz.
Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego spędzania wolnego czasu z pewnością zainteresują Cię atrakcje, które oferuje Sztutowo. Możesz przejechać się kolejką wąskotorową, zobaczyć most „Czterech Pancernych”, zwiedzić Muzeum Stutthof. Również dla najmłodszych znajdą się atrakcje, takie jak: place zabaw, stajnia, rejs statkiem a wszystko to bezpłatnie lub bardzo tanio.
Sztutowo to miejscowość nastawiona na turystów, którzy chętnie spędzają w niej swoje wakacje z całymi rodzinami. Niemniej jednak, jeśli preferujesz większy spokój, bez obaw znajdziesz dla siebie, zarówno ustronne miejsca noclegowe, jak i mniej uczęszczane plaże.