Mało docenianym jest Mierzeja Wiślana

Z wielu miejsc nad polskim morzem, które na pewno warto odwiedzić, stosunkowo mało docenianym jest wciąż Mierzeja Wiślana. Tymczasem całe ujście Wisły do Bałtyku jest niezwykle atrakcyjne pod względem krajobrazowym. Turyści, którzy tu przyjeżdżają są zazwyczaj bardzo zadowoleni. Także i tutaj znajdziemy kwatery nad morzem, w których będziemy mogli doskonale wypocząć w trakcie wakacji.

Oczywiście cały pas wybrzeża przyciąga co roku bardzo wiele osób, które uwielbiają wypoczywać na plaży lub kochają sporty wodne. Na Mierzei Wiślanej znajdziemy bardzo wiele miejsc, w których można te pasje realizować. Stegna imprezy nie są przy tym tak oblegane, jak najbardziej popularne miejsca na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. O ile kwatery nad morzem trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, a znalezienie ich w trakcie sezonu jest w praktyce bardzo ciężkie, o tyle na Mierzei Wiślanej znajdziemy jeszcze miejsca, do których możemy udać się i liczyć na to, że znajdziemy tam nocleg.

Sama Krynica Morska oczywiście jest wśród turystów niezwykle popularna, ale już pobliskie Mikoszewo, które również warto odwiedzić, jeszcze niedawno było głównie miejscowością rolniczą. Dopiero od kilku lat zaczyna być zauważane i doceniane przez turystów. Podobnie zresztą jak Stegna, Sztutowo oraz Kąty Rybackie.